קייטנות קיץ וסוף שנה

סוף השנה מתקרב ובקרוב מתחילה עונת הקייטנות ומסיבות הסיום / סוף שנה, ועבור ילדיכם שלמדו קשה במהלך השנה ואשר מסיימים כעת את שנת הלימודים  מתחילה תקופת הכיף וכמו בכל דבר גם בכיף יש דברים שלא מתפשרים עליהם. הרי מדובר באירועים של פעם בחיים ( או פעם בשנה תלוי בגיל ) לכן כדאי להפוך אותם לכיף אמיתי כמו  שילדיכם היו רוצים. ההמלצה שלנו לתבל את הקייטנות ואת מסיבות סיום השנה עם דני מרטין אמן הקרקס והלהטוטים אשר הופיע בפסטיבל עכו לתיאטרון אחר עם מופע חדש מסעדת להטוטינו.

קייטנה או סוף שנה"ל העיקר שיהיה דני מרטין!

 

מסעדת להטוטינו

הקהל בהצגה הם הלקוחות שבאים להנות במסעדה איטלקית כאשר המלצר, הטבח והמנהל מציגים את חווית הביקור במסעדה החל מבחירת התפריט, בישול המנה, הגשת המנות לסועד, ועוד שלל סיטואציות וחוויות שניתן לפגוש רק במסעדת להטוטינו.

במופע, דני מרטין מגלם שלוש דמויות בסיפור (את המלצר מרטינו,את הטבח המבולבל ואת המנהל הלחוץ) ובכל פעם שדני מרטין עולה לבמה הוא מצליח להפתיע את הצופים עם מגוון להטוטים שמבצעות הדמויות עם כלי המסעדה שזמינים לכל דמות, ואשר מרכיבים את תפאורת המסעדה.


המופע של דני מרטין - המופע הקלאסי

מופע הלהטוטים המיוחד נמשך כ-45 דקות של הנאה וצחוק לכל המשפחה. המופע כולל מבחר של כלים מרשימים כמו כדורים, דיאבלו, דבל סטיק, קלאבים, חרבות וצלחות סיניות. כמובן שהמפעיל הינו מומחה בתחומו בעל ניסיון עשיר וותק מרשים בתחום.

מופע להטוטים מסוג זה משלב להטוטים מיוחדים במינם מעולם הג'אגלינג והקרקס לרקע מוזיקה קצבית וסוחפת וכמובן כולל גם הפעלות של הקהל עצמו ישירות על הבמה (רק מי שרוצה כמובן). לעוד מידע על המופע של דני מרטין.


סדנת ג'אגלינג

סדנת ג'אגלינג מאפשרת לכל משתתף ומשתתפת ללמוד להפעיל כלי אחד או יותר ברמה בסיסית, בהתאם למשך הסדנה. דני מרטין מלווה את הילדים בהסברים והדגמות ומאפשר להם להתנסות במגוון כלים, תוך הקפדה על בטיחות מלאה, כמובן. ההורים מוזמנים להצטרף, וכשהם עושים זאת הם נהנים לא פחות. כל אחד ממשתפי הסדנה יכול לבחור את הכלי בו הוא רוצה ללמוד להשתמש ולקבל הדרכה וליווי בניסיונות עד לרכישת המיומנות לשביעות רצונו. בסדנת הג'אגלינג אין צורך לחכות בתור כיוון שתמיד ישנם מספיק כלים מכל סוג בשביל כולם, וניתן להתאים את רמת ההפעלה לגיל המשתתפים וליכולתם. עוד על סדנת קרקס.

סדנת ג'אגלינג

מומלץ להתייעץ עם דני כבר בשלב ההכנות על מנת שיוכל להתאים את המופע עבורכם ועבור ילדיכם.

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות