סדנת ג'אגלינג

סדנת ג'אגלינג - אטרקציה מומלצת לכל גיל

הכנות לסדנת ג'אגלינג דני מרטין

התפיסה הרווחת רואה בג'אגלינג את להטוטי הכדור המוכרים, אבל זה מאוד לא מדויק. ג'אגלינג, או בעברית להטוטנות, הוא אמנות שלמה של זריקת חפצים שונים באוויר ותפיסתם, אבל לא רק. סדנת ג'אגלינג, לילדים או למבוגרים, כוללת הפעלה של כל מיני מכשירים – כדורים (כמובן), דבל-סטיק, צלחות סינייות וכלים נוספים והיא תענוג צרוף לבנים ולבנות, בכל גיל. דני מרטין, מהלהטוטנים המובילים בארץ, מסביר מהי סדנת ג'אגלינג ולמה היא טובה.

מה עושים בסדנת ג'אגלינג

סדנת ג'אגלינג מאפשרת לכל משתתף ומשתתפת ללמוד להפעיל כלי אחד או יותר ברמה בסיסית, בהתאם למשך הסדנה. דני מרטין מלווה את הילדים בהסברים והדגמות ומאפשר להם להתנסות במגוון כלים, תוך הקפדה על בטיחות מלאה, כמובן. ההורים מוזמנים להצטרף, וכשהם עושים זאת הם נהנים לא פחות. כל אחד ממשתפי הסדנה יכול לבחור את הכלי בו הוא רוצה ללמוד להשתמש ולקבל הדרכה וליווי בניסיונות עד לרכישת המיומנות לשביעות רצונו. בסדנת הג'אגלינג אין צורך לחכות בתור כיוון שתמיד ישנם מספיק כלים מכל סוג בשביל כולם, וניתן להתאים את רמת ההפעלה לגיל המשתתפים וליכולתם.

הערך המוסף של סדנאות ג'אגלינג

לימודי להטוטנות, כמו רוב התחומים בחיים, מצריכים אימונים חוזרים ונשנים, ומלווים, באופן טבעי, גם ב"כישלונות" קטנים ואי-הצלחות בהתחלה. הקושי ללמוד מיומנות חדשה קיים תמיד, ונדרשת יכולת התמדה והסכמה לנסות שוב ושוב עד שמצליחים, וכולם, בסופו של דבר, מצליחים. התמודדות טובה עם קושי היא מיומנות נדרשת, כאמור, בכל תחום בחיים. בסדנת הג'אגלינג אנו דואגים שההתמודדות תסתיים בהצלחה, כך שהילדים לומדים שניתן לעבור קשיים בעזרת התמדה, סבלנות, ונסיונות חוזרים, וכי כישלון ראשוני אינו מחייב הרמת ידיים וייאוש. חוויות טובות מסוג זה מלוות את הילדים בכל מקום לאחר מכן ומאפשרות להם להתמודד טוב יותר עם קשיים בעתיד.

מתי עושים סדנת ג'אגלינג?

מתי שרוצים! ניתן להזמין סדנת ג'אגלינג כאירוע בפני עצמו, או לשלב אותה ביום הולדת או אירוע משפחתי, לדוגמא. את הסדנה ניתן לשלב במופע להטוטנות כחלק מהאטרקציות ליום הולדת, או להסתפק בסדנה בלבד, והיא יכולה לארוך ככל שתרצו, בין חצי שעה לשעתיים. להשתתף בסדנת ג'אגלינג זה תמיד כייף, בכל גיל ובכל מזג אוויר, בפנים או בחוץ. אל תחמיצו.

אז בואו ללמוד איך מלהטטים עם כדורים, דבל סטיק, צלחות סיניות ועוד, אנחנו מגיעים עם ציוד ג'אגלינג ולהטוטן מדריך שיודע וילמד אתכם איך משחקים בכל כלי וכלי ובסוף. . . כל ילד יצא להטוטן!!!

 

ראיתם, אהבתם ואתם רוצים גם...?

סדנת קיפול בלוני צורות

בואו ללמוד איך מקפלים ומכינים חיות וצורות מרשימות מבלונים.
אנו נבוא אל האירוע שלכם עם כמות גדולה של בלונים צבעוניים ונלמד אתכם כיצד להכין כתרים, צמידים, וחיות מבלונים.
בנוסף תוכלו לצפות באמן בלונים מקצועי שיציג לפניכם שלל צורות המשולבות בין מספר בלונים

קרא עוד על בלוני צורות.

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות