מסיבת סיום שנה - שאף אחד לא יוכל לשכוח

מזל טוב! סוף השנה מתקרב ובא ועמו ההתרגשות הנעימה והחגיגות המרובות. מסיבת סיום היא חובה בין אם ילדכם מסיימים כעת גן או כל מסגרת אחרת עד גיל בית ספר יסודי כדאי שתחגגו זאת כמו שצריך. יש דברים שלא מתפשרים עליהם, במיוחד שמחות בעלות חשיבות שכאלו. הרי מדובר באירועים של פעם בחיים אז תהפכו אותם לאירועים מושקעים ונדירים בדיוק כפי שילדכם היו רוצים. ההמלצה שלנו לחגיגות מושלמות של מסיבות סיום הוא מופע הלהטוטים של דני מרטין: מופע קרקס לכל המשפחה שהופך כל אירוע לאטרקציה אמתית ועכשיו גם עם מופע חדש מסעדת להטוטינו.

 

מסיבת סיום מושלמת בדיוק כמו שרציתם

כדי לתכנן מסיבת סיום מושלמת, אם זו מסיבת סיום שנה או כל שמחה אחרת יש לבחור במובילים בתחום. לא מומלץ לבחור במפעילים שלא קיבלתם עליהם המלצות או מוכרים בתחום. ראשית, תכננו את האירוע בעיני רוחכם בהתאם לקהל . מה אתם רוצים שיהיה באירוע שלכם? מה יעשה הכי שמח לאורחי האירוע? מהו אופי המסיבה המושלמת עבור ילדכם? פרטו כמה שיותר וכללו ברשימה אפילו פרטים כמו האם יהיו שם בלונים בצורות,או משהו מדליק כמו מופע להטוטי אש, אילו סוגי הפתעות, סוג כיבוד וקינוחים רצויים וכל פרט עד אחרון הפרטים. כך תוכלו לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם ולא להתפשר. לדני מרטין רעיונות רבים למסיבת סוף שנה

המופע של דני מרטין לכל מסיבת סיום שנה מגילאי גן עד יסודי ולכל אירוע

מופע הלהטוטים המיוחד "המופע של דני מרטין" נמשך כ-45 דקות של הנאה וצחוק לכל המשפחה. המופע כולל מבחר של כלים מרשימים כמו: כדורים, דיאבלו, דבל סטיק, קלאבים, חרבות וצלחות סיניות. כמובן שהמפעיל הינו מומחה בתחומו בעל ניסיון עשיר וותק מרשים בתחום. מופע להטוטים מסוג זה משלב להטוטים מיוחדים במינם מעולם הג'אגלינג והקרקס לרקע מוזיקה קצבית וסוחפת וכמובן כולל גם הפעלות של הקהל עצמו ישירות על הבמה (רק מי שרוצה כמובן).

אם אתם חוגגים מסיבת סיום שנה בגילאי גן עד יסודי, הרי זהו אירוע מאוד מיוחד וככזה יש להתייחס אליו בהתאם ולבחור עבורו את המופע המושלם.

 

מומלץ להתייעץ עם דני כבר בשלב ההכנות על מנת שיוכל לתכנן את מסיבת סוף השנה האידיאלית עבורכם ועבור ילדיכם.

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות