מופעי רחוב - מרומא העתיקה ועד דני מרטין

מופעי רחוב נפוצים מאוד ברחבי העולם ויישנן עדויות לקיומן כבר מאז העת העתיקה. המופעים כוללים אומנים ממגוון ענפי בידור שונים כגון לוליינות, ליצנות, קסמים, בובנאות, פנטומימה וכדומה, תוך שימוש באביזרי עזר ויכולות שונות כמו הליכה על קביים, מופעי אש, רכיבה על חד אופן, אומנות הבלונים ועוד.

מופעי רחוב מרהיבים

מופעי הרחוב מצריכים חושים חדים וניסיון רב, על מנת למשוך את הקהל, ולהותיר אותו מרותק וסקרן עד תום המופע. מופעי הרחוב הללו מהווים אטרקציה רבה, וממלאים בקסם וצבעוניות ססגונית את מתחמי הבילוי המובילים בארץ ובעולם.

מופעי הרחוב הינם חלק בלתי נפרד מאומנויות תרבות הרחוב, והם מספקים מופעים מקוריים וייחודיים, אשר נותנים דרור לביטוי התיאטרלי, האומנותי והבימתי, במקצועיות ובחן רב.
 

מופעי רחוב - מופע הלהטוטים של דני מרטין

אחד הלהטוטנים המובילים בישראל הוא דני מרטין, אשר יצא במופע קרקס חדש לכל המשפחה, מופע המשלב להטוטים ייחודיים במינם מעולם הקרקס והג'אגלינג, יחד עם קטעי הומור המלווים במוזיקה קצבית וסוחפת, תוך הפעלת הקהל באופן אינטראקטיבי.

מופע הלהטוטים של דני מרטין הינו אחד מאותם מופעי רחוב בעלי הקסם הייחודי, אשר מהפנטים את הקהל, והופכים כל אירוע לאטרקציה אמיתית. משך המופע הוא כ-45 דקות, שבמהלכן נעשה שימוש בצלחות סיניות, כדורים, חרבות, מופעי אש, מופעי אור, הליכה על קביים, רכיבה על חד אופן ועוד, כשמופע הלהטוטים הזה מרשים ומרהיב במיוחד, ומותיר את הקהל חסרי פעימה ופעורי פה.
 

סדנאות ג'אגלינג וקיפול בלוני צורות לפתיחת צוהר אל עולם קסום ומופלא

בנוסף אל מופעי רחוב קסומים מציע דני מרטין מגוון סדנאות ייחודיות, החל מסדנת ג'אגלינג המעניקה מיומנויות להטוט עם כדורים, צלחות סיניות, דאבל סטיק וכדומה וכלה בסדנת קיפול בלוני צורות, בה לומדים המשתתפים כיצד להכין חיות, כתרים, צמידים ועוד מגוון רחב של צורות מבלונים.

הסדנאות מלוות בצוות של להטוטנים מדריכים המגיעים אל האירוע עם כל ציוד הג'אגלינג או הבלונים הצבעוניים, במטרה לפתוח עבור המשתתפים צוהר קטן אל עולם קסום ומופלא.את הסדנאות והמופעים הללו ניתן לקיים במסגרות שונות כגון אירועים עסקיים וקידום מכירות, וכן אירועים פרטיים כגון ימי הולדת, חתונות, בריתות, חגיגות ברבת מצווה וכדומה.

 

בימים אלה ממש דני מרטין מסיים את ההכנות למופע "מסעדת להטוטינו" מופע רחוב שהוא מעלה במסגרת פסטיבל עכו לתיאטרון 2014 שמתקיים בחול המועד סוכות.


לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות