מופעי אש

מופע מדליק! אל תנסו את זה בבית!

מופע להטוטים מדליק ומיוחד לחג. מופע המשלב להטוטים מעולם הג'אגלינג והקרקס, קטעי איזון מרהיבים, מוזיקה קצבית והפעלות עם הקהל על הבמה. לסיום תהנו ממופע להטוטי אור ואש מדליק ומיוחד. מוזמנים ליצור קשר לבדיקת זמינות והצעת מחיר.

מופע מדליק שיהפוך כל אירוע ללוהט!

מופע להטוטי האש הוא מופע מרהיב ומיחד שיגרום לכל אחד ואחת מכם להחסיר פעימה. מופע המשלב מספר כלים בוערים באש חיה ומתאים לכל האירועים, פתוחים וסגורים כאחד.
האש היא אחד מארבעת היסודות העיקריים בטבע: אדמה, אוויר, אש ומים. כשאנחנו שומעים על מופעי אש, מיד עולה המחשבה על משהו אטרקטיבי מצד אחד, אך טבעי ושורשי מצד שני. עבור האדם, לאש יש שימושים רבים, ביניהם חימום, בישול ומקור אור. בדתות שונות האש שימשה, ועדיין משמשת, בטקסים שונים. בימינו, להדליק אש זה החלק הקל, להשאיר אותה דולקת ולבצע עימה פעלולים ותנועות מגוונות, זה החלק היצירתי יותר, השמור למומחים. דני מרטין, להטוטן בעל ניסיון העורך מופעי אש מרהיבים לכל סוגי הקהלים, פותח בפנינו עולם שלם של הרגשה.

מופעי אש

לראות מופעי אש ולהרגיש חיים

כולנו יודעים שאש בלתי מבוקרת מהווה סכנה לבני אדם, לבעלי חיים ולצמחים. לא אחת שמענו על שריפות גדולות בבתים או ביערות, ולכן אש עלולה להתקשר עם משהו מסוכן שיש להתרחק ממנו. כאשר מדובר באנשים מקצועיים, שיודעים כיצד לנהוג עם אש, כמו כבאים או להטוטני אש, היחס לאש מקבל צורה חדשה. מופעי אש משלבים ביגוד מתאים, תרגול רב וידע אודות תפעול האש בעת המופע. לרוב, המופע יכלול תנועה ומוסיקה שמכניסים לאווירה את הקסם והנינוחות בהתבוננות באש. לפתע האש לא נראית מסוכנת כמו קודם.

מופעי אש

מוסיפים קסם לאירוע

כאשר אנו מתכננים אירוע חשוב בחיים כמו חתונה, או כל אירוע אחר שבו רוצים לשמח את המשתתפים, אנו רוצים שכולם יזכרו את האירוע. אחד המאפיינים המיוחדים של אש הוא צבעה הבולט, שתופס את העין, במיוחד בחושך. כמו כן, מיוחד לגלות שמופעים הכוללים מספר משתתפים ומספר לפידים הם מופעים מרהיבים עוד יותר. לראות קבוצת אנשים שמבצעת בתיאום מושלם תנועות עם אש חיה, זה לא דבר שרואים כל יום. לכן, אירוע שכולל מופעי אש מסוג זה נשאר בזיכרוננו זמן רב ועליו נספר בהתלהבות ובשמחה.

מופעי אש

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות