להטוטן ליום הולדת

להזמין להטוטן ליום הולדת מבטיח את הצלחת האירוע, ולא משנה בן כמה חתן או כלת השמחה. כמובן, שיש להתאים את המופשע לגיל הקהל, אך העיקרון זהה - בני כל גיל אוהבין להטוטים, קסמים ומופעי אש, בעיקר אם הם מלווים בסדנה שמלמדת אותם להשתמש בכלים השונים. הלהטוטן דני מרטין, מהלהטוטנים העסוקים ביותר בארץ, מסביר איך איש אחד יכול לרתק מאות אנשים.

 

סוד הקסם

אגלה לכם כבר בהתחלה כי סוד הקסם תלוי באמן עצמו ולאו דווקא בסוג המופע. האדם המופיע הוא קודם כל אדם, ואם יש לו את הכשרון והיכולת לרתק קהל הוא יכול לעשות זאת באלפי דרכים. יחד עם זאת, כמובן, מופעים מסוימים מרתקים יותר את הקהל, באופן טבעי, אך מי שאין לו את היכולת לרתק את הקהל לא יצליח בכך גם עם הכלים הטובים ביותר, בנושאים האהובים עליהם ביותר.

שילוב של אופי ויופי

הטוב ביותר הוא, כמובן, השילוב בין השניים – איש במה מוכשר ומופע מלהיב. אז נכון שאדם כשרוני יכול לרתק את הקהל גם בעזרת שתי ידיו בלבד, אך עדיף שיהיה באמתחתו מופע מרתק. מנסיוני הרב כאמן במה, אני יכול לומר שישנם כמה מופעים מרתקים במיוחד, עבור כל סוגי הקהלים: מופעי בלונים שונים, קסמים ולהטוטנות מכל מיני סוגים. לכן, הזמנת להטוטן ליום הולדת מבטיחה את הצלחת האירוע, כל עוד המופיע עונה על התנאים שהזכרנו.

 

להטוטן ליום הולדת | דני מרטין

אינטרקציה עם הקהל

הקהל של היום, גם מבוגרים אך בעיקר ילדים, אינו מסתפק בישיבה פאסיבית מול המופע ומצפה לקחת בו חלק באופן פעיל. חשוב מאוד למצוא מופע שאינו כולל רק מופע אלא גם סדנה פעילה כלשהי, ואמן שמשתף את הקהל בצורה הרחבה ביותר האפשרית, תוך שמירה והקפדה על כללי בטיחות ובטחון.

 

מי נהנה יותר?

בכל הפעמים שהזמינו אותי בתור להטוטן ליום הולדת, ראיתי איך המבוגרים מרותקים לא פחות מהילדים למופע, וחלקם משתלבים בסדנאות הלהטוטנות בשמחה. לעיתים הם מסתירים את ההתלהבות מאחורי הילדים וכביכול מסייעים להם, ולפעמים הם מתביישים, אך סמכו עלי – כולם נהנים. וכשהקהל נהנה, אני נהנה.


לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות