הפעלות לבר מצווה

הגיע שעת הבר מצווה של הילד, וההתרגשות הגדולה סוחפת את המשפחה כולה. אין ספק שהרגע המיוחד הזה מהווה ציון דרך חשוב בחייו של הילד, וגאווה גדולה להורים. את היום הולדת הכי מיוחד שהילד שלכם יחגוג, צריך לחגוג בצורה מיוחדת. הפעלות לבר מצווה הם בגדר הכרחי לכל מסיבת בר מצווה טובה, שכן, המסיבה הולכת להיות שיחת השבוע בכיתה של הילד, וחשוב כל כך בגיל הזה לרצות את החברים. אז על מה הולכים? על מה שילדים אוהבים. סליחה. נערים מתבגרים אוהבים.

 

הגיע עד הלום

לאירוע החשוב כמובן שמזמינים את כל המשפחה המורחבת ואת כל החברים. הילד נהנה מהעובדה שהוא בראש השמחה, ובמרכז הבמה, ואתם ההורים מלאי גאווה ורוצים כל כך להשוויץ בגבר הקטן שגידלתם והבאתם עד הלום. הסבתא, הסבא, הדודים, הבני דודים, כולם מסתכלים על חתן השמחה אותו הם זוכרים מרגע לידתו, בהתרגשות גדולה, ונהנים לראותו צועד בביטחה מילדות לבגרות.

 

היום מתחילים עם הפעלות לבר מצווה

עם סטנדרט האירועים של ימינו, כל אירוע חייב להיות הפקה יוצאת דופן, ובמיוחד לאור התחרות הגדולה הקיימת בין הילדים – למי היתה מסיבת הבר מצווה הטובה ביותר. למעשה, היום כל יום הולדת, לא משנה לאיזה גיל, חייב להיות הפקה בפני עצמה, וההורים נאלצים לספק סטנדרטים גבוהים עבור ימי ההולדת של ילדיהם. אתם נזכרים בימים בהם חגגו לדור שלנו את חגיגות הבר מצווה או הבת מצווה, במקרה הטוב באולם אירועים סביר, ובמקרה הגרוע על הדשא השכונתי, שיא האירוע היה הריקוד של האם והבן, האורחים נהנו מאוכל אירועים של פעם (בורקס עם רוטב פטריות), ולמרות זאת, זו היתה חגיגה אמיתית, חמה ולבבית. ואילו היום, אנחנו עומדים בפני סטנדרטים אחרים. ואתם ההורים לא תרצו הרי לאכזב את הילד שלכם, לכן תבחרו הפעלות לבר מצווה שיקפיצו את כל האורחים, ישמחו אותם ויגרמו לכולם הנאה, לא חשוב מה גילם.

 

אצלנו האטרקציה רק מתחילה

אז האמת שאפשר גם לבחור באטרקציות שלא ירוקנו לכם את הכיס, או יחייבו לקחת הלוואות מהבנק. דני מרטין יגיע עם המופע שלו לעשות שמח לכל גיל. הפעלות לבר מצווה מלהיבות במיוחד, עם דמויות שונות ההולכות על קביים, סדנאות קרקס וג'אגלינג שהילדים לא יפסיקו לדבר עליהם, ובלונים צבעוניים בצורות שעוד לא הכרתם. הנה מתחילים:

לקבל את פני האורחים בגובה

בקבלת פנים יהיה הולך קביים אשר יקבל את פני האורחים מלמעלה.

דמויות והולכי קביים היא אטרקציה צבעונית ובולטת באירוע שלכם, ויהפוך את חווית הכניסה לאירוע למרשימה יותר עם דגש על הילדים. מומלץ על דמות רשמית כמו אדון עם כובע מגבעת ופפיון.

מגוון רחב של אפשרויות ודמויות ייחודיות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח!

 

לאחר מכן ניתן להוסיף ולשלב את אחד ממופעי הבידור של דני מרטין או מופע רחוב או סדנת קרקס או סדנת ג'אגלינג שלא לדבר על בלוני צורות שתמיד מנצחים בקטגוריית אטרקציות לאירוע, הכל לפי בחירתכם ובחירת חתן / כלת החגיגה ובהתאם למה שהם אוהבים.

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות