הילד שלכם הגיע לגיל מצוות ואתם שוברים את הראש איך לחגוג. כבר הוחלט שתעשו בר מצווה באולם כמו שכל החברים עושים. אך איך תגרמו למסיבה של הבן שלכם להיות הכי מגניבה בכיתה? כיום מקובל מאוד להזמין הפעלות לבר מצווה. המומחים של דני מרטין מסבירים על האפשרויות השונות לבר מצווה פעילה ומיוחדת.

מגוון רחב

הילד שלכם גדל, הוא הופך לבוגר, אתם ההורים נמצאים מעט במבוכה, קשה למצוא איזו הפעלה תתאים לאירוע של הבן שלכם. חשוב להכיר את האפשרויות הרבות והשונות, כדי שתוכלו לבחור יחד עם בנכם את מה שמתאים לאירוע שלו. קיימות מגוון רחב של הפעלות שיתאימו למסיבה ויוסיפו לאווירה השמחה כדי לגרום לאירוע בלתי נשכח.

הפעלות לבר מצווהקבלת פנים

רבים מהאירועים מתחילים בקבלת פנים. זהו זמן למבוגרים להיפגש, לדסקס ולאכול קצת אך הילדים שמגיעים לאירוע עשויים להשתעמם בשלב זה. הולך על קביים שיקבל את פני האורחים בגובה עשוי להיות אטרקציה נחמדה, שתנעים את זמן קבלת הפנים. הולך על קביים יהיה לבוש בצורה צבעונית, ובשילוב עם הגובה הרב יהווה אטרקציה צבעונית ובולטת באירוע, ויהפוך את חוויית הכניסה למרשימה ומעניינת יותר.

מופעים

אפשרות נוספת להפעלות היא מופעים שונים. מופע מוצלח עשוי להלהיב את הילדים ולגרום לאירוע להיות כזה שלא ישכח. מופע של אמן אלחושי יעניין כמעט כל ילד. אפשרויות נוספות הן מופע בידור ומופע רחוב המשלב ג'אגלינג, קביים ואש. תוכלו לשלב גם הפעלות לבר מצווה של בלונים בצורות.

סדנאות

אם ברצונכם שהילדים יהיו אקטיביים יותר תוכלו לבחור באפשרות של סדנאות. סדנאות מפעילות את הילדים ובדרך יש להם גם ערך מוסף של למידה. אם לדוגמה תבחרו בסדנת ג'אגלינג, הילדים ייהנו להתנסות בג'אגלינג וגם ילמדו ללהטט בעצמם.

מולטימדיה ושולחנות משחק

הילדים של היום הם ילדים טכנולוגיים. הם נולדו עם הסמארטפון ביד וקשה להפריד ביניהם. הפעלות לבר מצווה עם עמדות מולטימדיה יהיו ניסיון לשחק במגרש של הילדים. עמדות מולטימדיה כוללות משחקי מחשב עם מסכים מרשימים ומכשיריWII  עם מגוון הפעלות. הילדים ייהנו מהמשחקים ויתחרו זה בזה. ניתן לשלב גם משחקי שולחן כמו כדורגל שולחן והוקי אוויר אותם ילדים אוהבים לא פחות.


לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות