הפעלה לברית | הפעלה לבריתה

הפעלה לברית

להפוך את אירוע הברית לאירוע צבעוני ובלתי נשכח! 

הפעלה לברית ובריתה עם דני מרטין

 

לקבל את פני האורחים בגובה

בקבלת פנים יהיה הולך קביים אשר יקבל את פני האורחים מלמעלה.
דמויות והולכי קביים היא אטרקציה צבעונית ובולטת באירוע שלכם, ויהפוך את חווית הכניסה לאירוע, למרשימה יותר עם דגש על הילדים.
מומלץ על דמות רשמית כמו אדון עם כובע מגבעת ופפיון.

 

סדנת גאגלינג ולהטוטי קרקס

ראיתם, אהבתם ואתם רוצים גם? בואו ללמוד איך מלהטטים עם כדורים, דבל סטיק, צלחות סיניות ועוד...
אנו מגיעים עם ציוד גאגלינג ולהטוטן מדריך שיודע וילמד אתכם איך מלהטטים בכל כלי וכלי ובסוף כל ילד יצא להטוטן!

 

הפעלה לבריתה עם בלוני צורות

 

בלוני צורות

ליהנות משלל בלוני צורות לאירוע מיוחד במינו.

דני מרטין וצוותו יעברו בקהל ויקשטו את כל המוזמנים לרבות חתן השמחה בשלל כתרים, צמידים, פרחים ובחיות צבעוניות ומרשימות!

תוכנית לכל האירוע בו הילדים והאורחים במרכז האירוע. הילדים מקבלים חוויה קרקסית עוצרת נשימה, מופעים, סדנאות, בלונים והמון המון כיף!

 

הפעלה לברית בכל הארץיתרונות ההפעלה

לכל מי שתוהה מדוע צריך הפעלה לברית נרחיב את ההסבר מהפסקה הראשונה: בניגוד לאירועים אחרים, ברית נערכת בדרך כלל בצהריים או אחר הצהריים, ואנשים רבים מביאים לאירועים אלה ילדים, בגלל השעה. למי שלא יודע איך מתנהגים ילדים משועממים נספר שהם סקרנים מאד ודואגים לעשות כל הדברים שאסור, תוך כדי שההורים רצים אחריהם ברחבי האולם. ככה כולם יוצאים מותשים ועצבניים.

ארגון הפעלה לילדים, ואפילו הודעה ברורה על כך עם ההזמנה לברית, תאפשר להורים לשבת בנחת ולשמוח בשמחתכם, בלי למהר לחזור לשחרר את הבייביסיטר ובלי להתעייף מהשגחה על הילדים שנהנים במקום להשתעמם אם לא דואגים להם לתעסוקה.

 

איזו הפעלה עושים בברית?

על פניו, לא צריכה להיות בעיה לבחור את ההפעלה, אבל מי שמבין בתחום ההפעלות לילדים יודע שקשה מאוד למצוא הפעלה שתתאים לכל הגילאים יחד, ולעשות יותר מהפעלה אחת זה כבר הוצאה כלכלית גדולה למדי. הפתרון פשוט – הפעלת בלונים, קודם כל. בלונים מתאימים לכל גיל ואין ילד שלא ישמח לעבור סדנת בלונים. הגדולים יותר יכולים ללמוד לקפל צורות מסובכות, הצעירים יותר ילמדו צורות פשוטות, והקטנטנים פשוט יקבלו כתר או חיה מבלונים. שמח! אם יש לכם אולם גדול מספיק, והילדים הצפויים להגיע הם בעיקר ילדים גדולים, בני 5-6 ומעלה אפשר להעביר להם הופעת להטוטנות וסדנה שתלמד אותם להשתמש בכלים בעצמם.

 

איפה עושים את ההפעלה?

כדאי לקיים את ההפעלה בצד האולם ולא במרכזו, כך שהמבוגרים יכולים להמשיך לעסוק בענייניהם, והילדים יכולים להיות עסוקים בבלונים, או בכל דבר אחר, בלי שהמבוגרים יבקשו מהם להיות בשקט או יפריעו להם בעצמם. מובטח לכם שאם תבחרו הפעלה לברית שכוללת בלוני צורות, גם חלק מכובד מהמבוגרים יגיע להפעלה בכל מקרה.

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות