בלונים לחתונה

אין דבר משמח יותר בעולם מבלונים. הבלונים ממגנטים את כולם אליהם, בכל גיל – תינוקות, ילדים, בני ובנות נוער, אנשים בוגרים ומבוגרים ואפילו קשישים. בלונים לחתונה אינם דבר נפוץ, בינתיים, אך מסתמנים כלהיט הבא של החתונות. 

דני מרטין, להטוטן רב פעלים המופיע באירועים שונים, מספר על תרומתם של הבלונים לכל אירוע, ובפרט לחתונה.

לרקוד עם בלונים

כשהיינו ילדים אהבנו לשחק בבלונים, וגם הילדים של היום אוהבים בלונים, בכל צבע וצורה. כשגדלנו ונכנסנו לגילאי העשרה, גידלנו פאסון וחזות קרירה, ולעיתים התכחשנו לדחף העז לשחק בבלון שעבר במקרה בסביבה, ואולי גם פוצצנו בלון או שניים לאחותנו הקטנה, למרות שעמוק בפנים גם אנחנו רצינו לשחק בו.
כי ככה זה עם בלונים – אנחנו נמשכים אליהם משום מה ותמיד שמחים בהם. עכשיו, כשאנחנו כבר גדולים ומתחתנים, מותר לנו להוריד את המסיכות המרוחקות, ולהגדיל את שמחת החתונה הקיימת ממילא על ידי משחק עם בלונים, כמעט כמו אז, כשהיינו ילדים.

לרקוד עם בלונים

בלונים זה שמחה

כאמור, כולנו אוהבים לשחק בבלונים, ולא משנה בני כמה אנחנו. אחת הדרכים הבטוחות ביותר לשמח אנשים מבוגרים היא לתת להם לשחק בבלונים, כמו ילדים. באירוע כמו חתונה, משחק בבלונים על רחבת הריקודים, לדוגמא, מבטיח להוציא מכולם צהלות שמחה וצחוק, כי ככה זה, בלונים הם שמחה ולהכניס בלונים לחתונה יעלה את מפלס השמחה של כולם. ושמחה, היא בדיוק מה שאנחנו רוצים באירוע שלנו.

בלונים זה שמחה

פיסול בבלונים

למרות שיכול להיות שזה נשמע מעט ילדותי, אבל קישוט השולחנות, לדוגמא, בלבבות מפוסלים מבלונים בצבעים שבחרתם נותן מראה מרענן ושונה לאירוע כולו מרגע הפתיחה. חלוקת בלוני צורות לאורחים בכניסה מבטיחה שהם יחייכו החל מאותו רגע ועד סיום האירוע. נדיר שמישהו מסרב לקבל בלון מפוסל, ולעיתים אפילו המבוגרים מתקשים להיפרד מהבלונים ומצטערים כאשר הם מתפוצצים.

פיסול בלונים

בלונים לחתונה

רוצים פסל בלונים של החתן והכלה בגודל אמיתי? אפשר! רוצים לבבות ורודים על השולחנות או התקרות או הקירות? אפשר! רוצים ענק על קביים שיחלק לאורחים בלוני צורות קטנים בכל צורה שתרצו? אפשר! השמיים הם הגבול, ועם הבלונים אפשר להגיע רחוק, ככל שהעין משגת. בלונים לחתונה מבטיחים אירוע שמח ומוצלח שיזכר להרבה זמן.

בלונים לחתונה

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות