אטרקציות לימי הולדת

אטרקציות ליום הולדת | דני מרטיןבימי ההולדת של היום אי אפשר להסתפק בכיבוד ומשחקי חברה, שאינם מספקים את הילדים. בכדי שהילדים יהנו מהאירוע חובה להביא אטרקציות ליום הולדת, כמובן, אבל גם בחירת האטרקציה צריכה להיות מתאימה לגיל ולתחומי העניין של הילדים. חשוב להתאים את הפעילות לאירוע, ולהתכונן בצורה הנכונה. דני מרטין, להטוטן מנוסה בעל רקורד של מאות אירועים וימי הולדת, מסביר איך עורכים את יום ההולדת המושלם.

 

התאמת הפעילות לאירוע

התאמת הפעילות לגיל הילדים והתאמת האטרקציות לאופי האירוע היא ענין חשוב. לילדים בני 3-4, לדגומא, כדאי להביא הפעלת בלונים, שמהווה נוסחה מנצחת בגיל הזה, ולילדים בני 5-6 ומעלה עדיף להביא מופע להטוטנות, הכולל הפעלה בסדנת ג'אגלינג לימודית. למען האמת, הופעת להטוטנות, סדנה ללמוד השימוש בכלי הלהטוטנות השונים, הפסקת כיבוד ועוגה, וסיום במופע אש, כפי שאני עורך, היא נוסחה מושלמת לכל יום הולדת, מגיל 5-6 ומעלה. אם מדברים על אטרקציות ליום הולדת, אין אטרקציה גדולה יותר מזה עבור ילדים ,ומבוגרים, בכל גיל.

 

מתכוננים למסיבת יום הולדת

ההכנה היא העיקר. ולכן, יש להתכונן מראש בצורה טובה לכל אירוע. כדאי לסגור את המפעיל כחודש מראש, ולחתום איתו על חוזה מפורט. רשמו לכם את כל הסידורים שיש לעשות ומתי צריך לעשות אותם, חלקו מטלות לחברים ובני משפחה, ודעו בדיוק מה קורה מתי ומי אחראי על כך. ההכנה הדקדקנית חשובה כדי שברגע האמת הכל יזרום על מי מנוחות ובכדי שהאירוע יהיה מושלם. כך, אתם תוכלו להינות יחד עם כולם מכל רגע ורגע במקום לדאוג ולהתרוצץ.

 

בחירת המפעיל ליום ההולדת

שוק האטרקציות לימי הולדת רווי בהיצע הפעלות מכל סוג שניתן להעלות על הדעת, וגם כמה כאלה שמעולם לא דמיינתם. סקר שוק קטן יחשוף אתכם למגוון אינסופי של מפעילים, לא כולם מקצוענים ומנוסים. בכדי לא למצוא את עצמכם עם מפעיל "חובב" שאינו מסוגל להתמודד עם הילדים, בדקו את ההמלצות של המפעילים ובררו כמה ניסיון יש להם. אם אפשר, כדאי לצפות בסרטונים מאירועים שונים בהם לקח חלק. ניסיונו של המפעיל ויכולת התקשור שלו עם הילדים הם החשובים ביותר, אך מפעילים מנוסים וטובים עסוקים מאוד, בדרך כלל. עוד סיבה לסגור איתם חודש מראש, לפחות.

 

מתוך הגלריה
לצפייה בכל הגלריה >>

לפרטים נוספים מלא את פרטיך:
  • אטרקציות לאירועים
  • סדנאות
  • הפעלות
  • פעילויות
  • קישורים
  • המלצות